SIRI RATHSMAN, Komposition

SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition
SIRI RATHSMAN, Komposition

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): "Komposition", signerad och daterad Siri Rathsman 1931, E.A. handkolorerad etsning, ca 17x24,5 cm,

691506

2019-11-10