OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74

OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74
OLLE BAERTLING, YUAK 1969-74

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): YUAK 1969-74, signerad Baertling, färgserigrafi, upplaga 94/100, ca 92x46 cm

PROVENIENS: Galleri Aronowitsch

691511

2019-11-10