Nattvaktsur 1800-tal

Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal
Nattvaktsur 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

NATTVAKTSUR, mässing, 1800-talets slut, Bürk System, vitemaljerad urtavla, diameter 10 cm

691514

2019-10-20