Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1960-tal, fanerad med teak, svärtade ben, tre lådor, och dörr i sargen. Höjd ca 69,100x41 cm

Skador, ojämnt blekt i skiva, slitage, märken

691524

2019-10-20