Hängskåp skedhylla

Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla
Hängskåp skedhylla

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, med låsbara vitrindörrar, inredd med två hyllplan varav en skedhylla, skåp även inredd med tre små hyllor, svartlackerad med gyllene ram, insidan bemålad i pärlgrå kulör, höjd ca 76, 66x29,5 cm

Torrspricka på baksidan, senare bemålning, färgbortfall, åldersrelaterad slitage

691539

2019-10-22