Hängskåp skedhylla
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-tal, med låsbara vitrindörrar, inredd med två hyllplan varav en skedhylla, skåp även inredd med tre små hyllor, svartlackerad med gyllene ram, insidan bemålad i pärlgrå kulör, höjd ca 76, 66x29,5 cm
Torrspricka på baksidan, senare bemålning, färgbortfall, åldersrelaterad slitage
691539
2019-10-22