Prins Eugen kolteckning

Prins Eugen kolteckning
Prins Eugen kolteckning
Prins Eugen kolteckning
Prins Eugen kolteckning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Rosendahls ängar 1905, kolteckning, signerad och daterad 1905 signerad Eugen, motivmått ca 23x34 cm

691560

2019-10-20