Serveringsskåp
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, på benställning, inredd med 3 hyllplan samt 4 mindre lådor nedtill, 2 låsbara lådor i sarg, skåpluckor med dekor av mässingsbeslag, höjd ca 155, 113x45 cm
Bruksslitage, smärre repor, ställvis kantstött, smuts
691561
2019-10-22