Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft, mahogny, på benställning, inredd med 3 hyllplan samt 4 mindre lådor nedtill, 2 låsbara lådor i sarg, skåpluckor med dekor av mässingsbeslag, höjd ca 155, 113x45 cm

Bruksslitage, smärre repor, ställvis kantstött, smuts

691561

2019-10-22