Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971): Marknad på stora torget i Skövde, signerad E Björnberg 1934, olja på pannå, ca 46x56 cm

691562

2019-10-21