Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, möjligen Karin Jönsson, signerad JK, mått 243x172 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar, kanter med något hårdare slitage

691570

2019-10-25