Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, matservis 21 dlr, porslin, ´Fresia´, 1960-tal, 6 mattallrikar, 6 assietter, 4 djupa tallrikar, såssnipa, tillbringare, skål samt 2 uppläggningsfat

Bruksslitage, skål med nagg på fotring, tillbringare med smärre missfärgning vid fot

691572

2019-10-31