Armand Rossander
2019-10-21
691587
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): På landet, signerad A.Rossander, olja på pannå, ca 32x45 cm