Armand Rossander

Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander
Armand Rossander

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMAND ROSSANDER (1914-1976): På landet, signerad A.Rossander, olja på pannå, ca 32x45 cm

691587

2019-10-21