Judith Johansson rölakan "Gläntan"

Judith Johansson rölakan
Judith Johansson rölakan
Judith Johansson rölakan
Judith Johansson rölakan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, "Gläntan", signerad JJ (Judith Johansson), mått ca 203x141 cm

Bruksslitage, två fransar saknas, smärre fläckar

691595

2019-10-25