Gemla fåtöljer

Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer
Gemla fåtöljer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEMLA , fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, grönrandig klädsel, etikettmärkta, sitthöjd 40, sittdjup 46 cm

Bruksslitage

691613

2019-10-20