Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, teak med ben i björk, 2 iläggskivor, 1950-tal, höjd 72, 120x81 cm (24+24), totallängd 168 cm

Smärre slitage

691635

2019-10-22