Ante Karlsson-Stig oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap, signerad och daterad Ante Karlsson Stig, olja på pannå, 29x39 cm

691652

2019-10-22