Kent Wahlbeck surrealistisk komposition

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENT WAHLBECK (f. 1950), Komposition, olja på duk, signerad, mått ca 73x60 cm

691654

2019-10-22