Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KENT WAHLBECK (f. 1950), Komposition, olja på duk, signerad, mått ca 73x60 cm
691654
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här