Helge Dahlman olja på duk

Helge Dahlman olja på duk
Helge Dahlman olja på duk
Helge Dahlman olja på duk
Helge Dahlman olja på duk
Helge Dahlman olja på duk
Helge Dahlman olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGE DAHLMAN (1924-1979): Komposition, signerad samt daterad 49, olja på duk, mått ca 55x65 cm

691655

2019-10-22