Byrå Empirestil NK

Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK
Byrå Empirestil NK

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, ca 1910, Nordiska Kompaniet, empirestil, fanérad i mahogny, förgyllda beslag i mässing, fotavslut med mässingshyllsor, höjd ca 77 cm, yttermått ca 92x51 cm

Skadad list med lagning, fanérsskador, saknar nyckel, saknar skiva

691671

2019-10-22