Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, funkis, stomme i förkromad metall, längd ca 100 cm

Smärre slitage

691675

2019-10-22