Gucci damarmbandsur

Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur
Gucci damarmbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUCCI, damarmbandsur, quartz, 1990-tal, guldpläterad, läderarmband med spännen, diameter 22 mm, originaletui samt certifikat

Smärre slitage

691683

2019-10-22