Gucci damarmbandsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUCCI, damarmbandsur, quartz, 1990-tal, guldpläterad, läderarmband med spännen, diameter 22 mm, originaletui samt certifikat
Kuntoraportti
Smärre slitage
691683
Päivämäärä:
2019-10-22