Vägglampor AJH 1900-tal

Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal
Vägglampor AJH 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

AJH, vägglampor, 1 par, 1950/60-tal, mässing, rödlackerade skärmar, längd ca 35 cm

Smärre slitage, mindre bucklor, SAV garanterar ej funktionen

691693

2019-10-22