Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
AJH, vägglampor, 1 par, 1950/60-tal, mässing, rödlackerade skärmar, längd ca 35 cm
Smärre slitage, mindre bucklor, SAV garanterar ej funktionen
691693
2019-10-22