Tipp & Co motorcykel

Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel
Tipp & Co motorcykel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIPP & CO, motorcykel "TCO-598", Väst-Tyskland, 1950-60-tal, litograferad plåt, märkt Western Germany, längd 30 cm, höjd 20 cm

Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad

691695

2019-10-22