Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
KVITTO/INKÖPSHÅLLARE, 1900-talets första hälft, "För kooperativa kassakvitton", lackerad plåt, vändbara skyltar, höjd ca 31x17 cm
Slitage, repor
691696
2019-10-22