Kvitto/inköpshållare lackerad plåt

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

KVITTO/INKÖPSHÅLLARE, 1900-talets första hälft, "För kooperativa kassakvitton", lackerad plåt, vändbara skyltar, höjd ca 31x17 cm

Slitage, repor

691696

2019-10-22