Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, lövformad skål, Rörstand, glaserat stengods, signerad R SWEDEN GN, skålens längd ca 42,5, bredd 20 cm
Minimalt slitage
691702
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här