Polisbil Japan
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POLISBIL, "Police No 3", omkring 1950-60-tal, Japan, litograferad plåt, märkt Made in Japan, Trade Mark T.N, längd ca 25 cm
Brukssliatge, sakna lampa på huv, armarna sitter löst slitage och mindre repor förekommer
691704
2019-10-22