Leksaksbil

Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil
Leksaksbil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKSBIL, omkring 1950-60-talet, märkt Made in Western Germany, litograferad plåt längd 40 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

691709

2019-10-22