Dinky Toys 2 st

Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st
Dinky Toys 2 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DINKY SUPERTOYS, 2 st, "Uir Hill Dumper 562" samt "Euclid Rear Dump Truck 965", båda stämplade Made in England, längd ca 15 respektive 11 cm

Bruksslitage, flagnad färg

691711

2019-10-22