Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DINKY SUPERTOYS, 2 st, "Uir Hill Dumper 562" samt "Euclid Rear Dump Truck 965", båda stämplade Made in England, längd ca 15 respektive 11 cm
Bruksslitage, flagnad färg
691711
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här