Tapio Wirkkala glasfat modell 3561

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

500 EUR

TAPIO WIRKKALA, FAT, modellnummer 3561, Iittala, formblåst kristall, slipade kanter, diameter 46 cm.

Obetydlig slitage och litet kantnagg

691718

2019-11-03