Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
AFTONVÄSKOR, 2 st, bla Swarowski, med avtagbar axelrem, höjd ca 9, 19 x 6 cm. Axelbandsväska svart lack med metalldekor, Cocinella, 1980-/90-tal, höjd ca 15, 21 x 7 cm
Smärre repor
691737
2019-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här