Swarowski oa aftonväska

Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska
Swarowski oa aftonväska

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

AFTONVÄSKOR, 2 st, bla Swarowski, med avtagbar axelrem, höjd ca 9, 19 x 6 cm. Axelbandsväska svart lack med metalldekor, Cocinella, 1980-/90-tal, höjd ca 15, 21 x 7 cm

Smärre repor

691737

2019-10-20