Girard Perregaux Gyromatic armbandsur 18K
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
GIRARD PERREGAUX GYROMATIC, armbandsur, 18K, rödguld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, senare läderrem ej original, ref nr. 330.194, verk nr. 3209274, diam ca 34 mm, äldre etui medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
691759
Päivämäärä:
2019-10-20