Girard Perregaux Gyromatic armbandsur 18K

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

GIRARD PERREGAUX GYROMATIC, armbandsur, 18K, rödguld, 1960-tal, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, senare läderrem ej original, ref nr. 330.194, verk nr. 3209274, diam ca 34 mm, äldre etui medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

691759

Päivämäärä:

2019-10-20