Vicke Lindstrand vaser 6 st

Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st
Vicke Lindstrand vaser 6 st

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vaser, 6 st, glas, 1900-talets andra hälft, Kosta Boda, klar,- och blå glasmassa med underfång i blått, lila samt rött, signerade med undantaget av den röda, höjd ca 17.5-20.5 cm

Smärre repor på samtliga

691766

2019-10-20