Snusdosa nysilver

Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver
Snusdosa nysilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSDOSA, nysilver, i form av kerub körandes på dosa, Elkington & Co, England, 1800-tal, längd 13 cm, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

691785

2019-10-27