Thekla Schultz oljemålning

Thekla Schultz oljemålning
Thekla Schultz oljemålning
Thekla Schultz oljemålning
Thekla Schultz oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEKLA SCHULTZ (1848-1937): blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1932, 48 x 43,5 cm.

Sedvannligt ytslitage.

691790

2019-10-27