Tillbaka till katalog
Taklampa med dekor av pressglas
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
TAKRAMATUR, 1970-tal, 8-armad stomme i mässing med reflektorer i pressglas, samt behängd med primsor, höjd (t.o.m takfäste) ca 73 cm, diameter ca 53 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
691819
Datum:
2019-10-23