Vägglampor i mässing
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 3 st, 1900-talets tredje kvartal, stomme i mässing, behängda med medaljonger i pressglas, för 1 elektrifierad ljuspunkt samt. 2 ljus vardera, höjd ca 23 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna
691820
2019-10-23