Matkärl koppar

Matkärl koppar
Matkärl koppar
Matkärl koppar
Matkärl koppar
Matkärl koppar
Matkärl koppar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATKÄRL, tidigt 1900-tal, koppar, invändigt förtennad, höjd ca 31, 47x32

Bruksslitage, bucklor

691829

2019-10-23