Paavo Tynell taklampa
Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, Idman, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, mässingsstomme, flätad rottingsskärm, tråddekorationer, höjd 42 cm, diameter 33 cm
Små skador på skärmen och en tråddekor utbytt
691846
2019-11-03