Paavo Tynell taklampa

Paavo Tynell taklampa
Paavo Tynell taklampa
Paavo Tynell taklampa
Paavo Tynell taklampa
Paavo Tynell taklampa
Paavo Tynell taklampa

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

PAAVO TYNELL, TAKLAMPA, Idman, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, mässingsstomme, flätad rottingsskärm, tråddekorationer, höjd 42 cm, diameter 33 cm

Små skador på skärmen och en tråddekor utbytt

691846

2019-11-03