Matbord "Svitjod"

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, "Svitjod", Karl Andersson & Söner, Huskvarna, 1900-talets senare del, björk samt fanerat med masurbjörk, två ilägssivor medföljer 45, etikettmärkt Karl Andersson & Söner, höjd ca 72, dimeter 130, totallängd 220 cm

Bruksslitage

691860

2019-10-20