Wilhelm Kåge Argenta vas

Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas
Wilhelm Kåge Argenta vas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, 1950-tal, målad dekor i silver av kvinna mot grön fond, stämplad Gustavsberg Argenta Made in Sweden,höjd 25 cm

691873

2019-10-20