Tintin Lucky Luke

Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke
Tintin Lucky Luke

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TINTIN PÅ SVENSKA (15) HERGE (REMY, GEORGE): 1970-tal, ca 29x22 cm, LUCKY LUKE (12), ca 29x21 cm

Bruksslitage: Delvis nötta och med skador, några smärre veck, någon med klotter/klistermärken,

691884

2019-10-21