Dalahäst i gjutjärn
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
DALAHÄST, gjutjärn, signerad, F.Swärd, slutet av 1900-talet, höjd ca 21, längd ca 20 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
691886
Päivämäärä:
2019-10-23