Dalahäst i gjutjärn

Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn
Dalahäst i gjutjärn

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

DALAHÄST, gjutjärn, signerad, F.Swärd, slutet av 1900-talet, höjd ca 21, längd ca 20 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

691886

Päivämäärä:

2019-10-23