Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRYDDASK, bleckplåt, 1700-tal, hexagonal form, saknar insats, höjd ca 7, diameter 10 cm
Åldersrelaterat slitage, saknar insats
691887
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här