Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MEISSEN, figurin, 1900-talets första hälft, bemålat porslin, i form av ängel med ögonbindel, märkt undertill 12, 66, höjd 12 cm
Lagning
691890
2019-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här