Richard Mclean

Richard Mclean
Richard Mclean

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD MCLEAN (USA, född 1934): "Greentree´s Sloe Gin" signerad och numrerad R. Mclean 164/300, litografi, bildmått ca 55x75,

Gulnader

691922

2019-10-21