Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RICHARD MCLEAN (USA, född 1934): "Greentree´s Sloe Gin" signerad och numrerad R. Mclean 164/300, litografi, bildmått ca 55x75,
Gulnader
691922
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här