Pall 1950-tal

Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, stomme i svartlackerad björk, galonklädd sits, benavslutningar i mässing, 1950-tal, höjd ca 49, 30 x 53 cm

Bruksslitage, senare bemålning

691936

2019-10-29