Alexander Wilhelms oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER WILHELMS (1886-1975): Segelfartyg i stormigt hav, signerad A Wilhelms, olja på duk, ca 45 x 64 cm

691945

2019-10-21