Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GUIDO RENI, efter, "Susanna i badet", olja på målarpannå, otydligt signerad, a tergo med påskrift "målat af J Johanson", ca 37,5x30 cm
Mindre krakeleringar och färgbortfall
691948
2019-10-20