Skulptur Fogelberg skulpturer
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAJ FOGELBERG (född 1944): Skulpturer, 2 st, stengods, i form av päron och plommen, glaserade i grönt och blått, signerade Fogelberg, numrerade 108/250 resp. 113/500höjd ca 26 resp. 11 cm
Lösa skaft
691956
2019-10-20